Bramy Józefów

Bramy Józefów - Bramy Przesuwne

Otwieramy Nowe Możliwości

Nasza oferta na bramy przesuwne w dostępne w Bramy-Józefów to kompleksowe rozwiązania obejmujące, pomiary, projekt, automatykę i innowacyjne napędy do bram przesuwnych. Proponujemy nowoczesne mechanizmy do bram przesuwnych.

Bramy przesuwne dzielimy ze względy na automaty dostosowane do wagi bram. W bramach przesuwnych wyróżniamy skrzydła przesuwne w przedziałach wagowych :

  • Bramy przesuwne o wadze 500 kg
  • Bramy przesuwne o wadze 800 kg
  • Bramy przesuwne o wadze 1000 kg
  • Bramy przesuwne o wadze 1200 kg
  • Bramy przesuwne o wadze 1800 kg

Dotyczy to oczywiście rozmiaru bramy przesuwnej dostsowanej do potrzeb bądź warunków. Np. na jaką szerokość powinna się brama otwierać, choćby ze względu na promień zakrętu dla wjazdu lub komfortu jaki warto sobie zapewnić z wjazdem.

Ważnym elementem jest także rodzaj zabudowy bramy. Można ją zamontować na własnych słupach murowanych, betonowych, klinkierowych lub wybrać słupy systemowe bramy Józefów. W przypadku wyboru słupów oferowanych na tej stronie, automatycznie dobierzemy ich wymagany przekrój i długość do rozmiarów bramy przesuwnej.

Oczywiście dobór odpowiedniej wielkości bramy przesuwnej zależy od indywidualnych potrzeb klienta oraz warunków lokalowych, takich jak szerokość otwarcia bramy, promień zakrętu wjazdu czy poziom komfortu jaki chce się osiągnąć przy wjeździe.

Aby prawidłowo dobrać i zamontować bramę przesuwną, warto zwrócić uwagę na następujące wymiary i ich oznaczenia:

  • So (szerokość między słupami, wymiar zamówieniowy)
  • H (wysokość skrzydła bramy, wymiar zamówieniowy)

Jeśli planujesz przeprowadzić pomiar i montaż bramy przesuwnej samodzielnie, to zalecamy zaznajomienie się z odpowiednimi kryteriami i uwzględnienie ich podczas prac.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, oferujemy usługę pomiaru bramy. Możesz zlecić pomiar i instalację bramy naszym doświadczonym specjalistom.

Nasze napędy do bram przesuwnych to światowej klasy renomowani producenci automatyki. Każde rozwiązanie charakteryzuje wyjątkowy komfort obsługi oraz zaawansowana technologia. Bramy Przesuwne posiadają standardowe zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, które działa niezawodnie, zatrzymując bramę w przypadku napotkania przeszkody. Dzięki funkcji łagodnego rozruchu i zatrzymania, brama otwiera się i zamyka płynnie oraz cicho, co wpływa korzystnie na trwałość mechanizmu bramy i napędu.


Bramy Józefów - Otwieramy nowe możliwości.

Chcemy stale poprawiać jakość usług Bramy-Józefów, dlatego interesujemy się Waszym zdaniem. Zostaw opinię na temat usługi, produktu lub pomocy, a my obiecujemy ją udoskonalać.

Kliknij w poniższy link i wystaw opinie. Jeśli chcesz się z nami skontaktować to możesz to zrobić przez formularz, napisać e-mail lub zadzwonić do nas. Sprawdź jak dojechać wpisjując w Mapy Google Bramy-Józefów. Biuro jest czynne w godzinach 8-16 pon-pt.

Bramy-Józefów w Mapach Google

Skontaktuj się z nami:

Formularz: kontakt@bramy-jozefów.com

Telefon: 501 210 822

E-mail: serwis@bramy-jozefow.com

Posiadamy kompletną ofertę produktów następujących producentów: