Tło nagłówek Bramy

Producenci Automatyki i Bram

Producenci Automatyki i Bram z jakim współpracujemy

Bramy Józefów | Producenci

Producenci automatyki


Poniższa lista jest odzwierciedleniem szerokich rynkowych możliwości
w doborze bram automatyki sterowania i producenta.

Lista producentów automatyki

Wszystkiech producentów Bramy-Józefów obsługuje i możemy także podjąć się wszelkich napraw wynikających z drobnych usterek oraz poważnych uszkodzeń (np. odbudowa czy naprawa). Bramy Józefów oraz nasz Serwis jest Certyfikowanym partenrem u niektórych producentów. Świadczymy jednak usługi dla każdego producenta. Certyfikacja to jedynie szkolenia Serwisantów lub Montażystów na niektóre typy Bram lub Central sterujących.

Beninca

Beninca to włoski producent automatyki do bram. Bracia Aldo i Luigi założyli fabrykę w roku 1979. Dziś Beninca to duża firma. Beninca Broup posiada swoje fabryki BENINCA, RISE, CAB, BYOU, HI-MOTIONS i MYONE.

Najstarsza w grupie jest Automatismi i specjalizuje się w rozwiązaniach drogowych akcesoriach , blokadach parkingowych oczywiście poza automatyka do bram. Nasza firma Bramy Józefów często montuje asortyment Beninca i ogólnie jakość produktów jest wysoka. Nasza rekomendacja to 4.5 / 5.

Polecane według nas : siłowniki do uchylnych i przesuwnych

Beninca Home Beninca Tech
Producent Automatyki do Bram Beninca

Bft

Firma Bft powstała w 1981 rok w niemieckim Thiene. Szybki rozwój tego producenta jest podyktowany wysoką jakością oferowanych produktów do automatyki bram. Firma Bft przeistoczyła sie z małej firmy lokalnej do dużej międzynarodowej można odnotować mniej więcej 2012-2013.

Firma Bft posiada szeroki wachlarz asortymentu i działa w trzech segmentach automatyki HOME BUILDING oraz URBAN. Gama produktów jest imponująca, więcej na stronie producenta. Zasłużona ocena 4,5/5.

Polecane według nas : Magistro koncentrator sterowania modułami automatyki

Bft Home Bft Tech
Producent Automatyki do Bram Beninca

Came

Firma Came to włoskie międzynarodwe przedsiębiorstwo zajmujące jedno z czołowych miejsc na świecie jako producent automatyki oraz rozwiązań bramowych. Mottem i logiem firmy Came jest człowiek.

"Każda technologia nawet najbardziej zaawansowana jest na potrzeby ludzi - Paolo Menuzzo" Came posiada centra produkcyjne we Włoszech, Came Parkare jest widącym projektantem parkingów w Barcelonie a we Francji Came Urbaco specjalizuje się w automatyce miejsckiej Came Go - to centrum innowacujności. Zasłużona ocena 4,5/5.

Polecane według nas : Card gamma szlabanów automatycznych.

Came Home Came Tech
Producent Automatyki do Bram Came

Faac

Firma Faac to także włoski producnet bram i automatyki z 50-letnim doświadczeniem. Firma szczyci się 75 patenatmi ponad 2400 pracownikami na świecie. Wiele sukcesów już osiągnęliśmy. Dla nas liczy się to, by technologie FAAC ułatwiały Twoje życie.

Automaty do bram zostały po raz pierwszy zaprojektowane i wyprodukowane przez założyciela naszej firmy. Do tej pory zajmują pozycję światowego lidera, a pamięć o ich twórcy towarzyszy nam do dziś. Faac Access Automation - Barmy Automatyka, Hub - parkingi oraz Magnetoc - bramki i automatyka miejska. Zasłużona ocena 4,5/5.

Polecane według nas : napędy do bram garażowych.

Faac Home Facc Tech
Producent Automatyki do Bram Faac

Nice

Nice, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem. Dziś Nice posiada 24 oddziały na wszystkich pięciu kontynentach, a produkty Nice dostępne są w ponad 100 krajach. Podstawą rozwoju firmy jest włoski, kreatywny sposób działania, który nakazuje mierzyć wysoko nie zapominając o korzeniach.

Od 2010 roku Nice sukcesywnie realizuje przyjętą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych. Odbywa się to głównie poprzez strategiczne przejęcia spółek, dzięki którym Nice umacnia swoją pozycje na nowych obszarach geograficznych, ale też wzbogaca swoją ofertę produktową

Polecane według nas : Simple Classic E120 - sprężyny naciągowe.

Nice Home Nice Tech
Producent Automatyki do Bram Nice